Naše Značky

Jsme pyšní na to, že v českých a slovenských domácnostech patří naše značky mezi ty tradičně nejoblíbenější. Vždyť kdo by odolal delikátní chuti Krále Sýrů, lahodné Lučiny nebo sladkému pokušení vanilkového Pribináčka?

Naše Značky

Naše značky nevyrábíme pod jednou střechou, v každé z nich se odráží jedinečný charakter oblasti, ze které pochází - Sedlčanský a Lučina se připravují výhradně ze surovin ze Sedlčan a blízkého okolí, v závodě Přibyslavi kralují Král Sýrů a Pribináček s kusem krásy čisté vysočinské přírody v každém balení a Apetito zase dodáváme z malebného Hodonína na jihu Moravu. Liptovský Mikuláš na Slovensku se pak může pyšnit výrobou sýrových delikates s označením Liptov.
Výrobky oblíbených značek dodáváme také ve speciálním gastro-food service balení (tzn. balení uzpůsobené potřebám gastronomického trhu).

Značky ve světě

V zemích po celém světě nabízíme pouze prvotřídní výrobky odpovídající důkladné znalosti daného trhu, chutí a návyků, ať už v Evropě, v Americe, v Asii nebo v Oceánii. Postupy naší výroby si pečlivě hlídáme, jedině tak jsme schopni nabídnout tu skutečně nejvyšší kvalitu.

Více o Značkách